GudriemBerniem.lv

Dāvanas 3-5 gadīgiem bērniem

Izvēloties dāvanu 3-5 gadīgiem bērniem, svarīgi ņemt vērā, ka bērni šajā vecuma posmā vēlas parādīt savu patstāvību un prasmes. Tātad rotaļlietai vai spēlei jābūt tādai, kur bērns pats ir aktīvs darītājs. Sarežģītības līmenim jābūt tādam, kas liek domāt un risināt. Bet atkal jāatceras, lai rotaļlieta nav tāda, kas var graut bērna pašapziņu, ka bērns patstāvīgi neko nevar izdarīt. Savam bērnam nopirkt dāvanu nevajadzētu būt sarežģīti, jo paši zinam, kas mums ir rotaļu kastē, kas nav un ko bērns vēlētos. Šajā vecumā bērni jau pietiekami skaidri prot izteikt savas vēlmes.

Bet ejot ciemos pie kāda bērna, kaut nedaudz vajadzētu saprast kādā attīstības posmā ir bērns, kādas ir intereses.

Centīsimies palīdzēt ar dažiem ieteikumiem:

MAKŠĶERĒŠANAS SPĒLES:

GudriemBērniem.lv ir pieejamas daudz dažadas makšķerēšanas spēles, kas ir universāla dāvana gan puišiem, gan meitenēm. Bērniem būs interesanti pavadīts laiks ķerot zivtiņas. Attīsta roku koordinaciju, spēju fokusēties, pacietību, skaitīt prasmi. Kā arī paši var izdomāt uzdevumus, lai makšķerēšana būtu aizraujošāka.

SPORTA INVENTĀRS / SPORTA PRECES:

Sportošana un kustība šajā vecumā spēlē būtisku lomu bērna attīstībā. Dāviniet jebko, kur bērnam ir jākustās un jādomā. Izvērtējot bērna fiziskās spējas.

https://gudriemberniem.lv/product-category/sporta-inventars/

MĀCĪTIES SKAITĪT, CIPARI :

Šiem bērniem jau var dāvināt rotaļlietas,kur jāatpazīst skaitļi, jāsaskaita, jāsaliek pa krāsām. Spēles, kur jāatpazīst figurās ar kurām var veidot dāžādākas formas. Piemēram:

GEOFROMAS:

KONSTRUKTORI:

Bērns pats veido, taisa pēc saviem uzskatiem un iztēles. Bērns mācās likumsakarības, attīsta radošo un loģisko domāšanu vienlaikus.

https://gudriemberniem.lv/product-category/bernu-rotallietas/konstruktori-un-robotika-bernu-rotallietas/

PUZLES:

Kurš gan nav licis bērnībā pulzes, bet GudriemBērnie.lv puzles ir ļoti dažādas un attīstošas, kas nav tikai vienkāršu puzles gabaliņu salikšana kopā.

https://gudriemberniem.lv/product-category/puzles-speles/

Piemēram, kā gigantiskā puzle- PILSĒTAS SATIKSME

Bērns ar puzles palīdzību var apgūt zināšanas, kā uzvesties uz ielas, izvietot ceļa zīmes. Tas noteikti būs aizraujošs piedzīvojums

Ceram, ka mūsu ieteikumi un skaidrojumi palīdz izvēlēties vislabākās dāvanas bērniem.

LatvianEnglishRussian